Oversized Brushed Hoodie

Oversized Brushed Hoodie

1 900 Lekë
me TVSH

Firma : Nakd

Produkti:Bluze

Materiali : Poliester/ Pambuk

Gjatesia e modeles: 170 cm

Etikete:  Produkti eshte me etikete.

Prerja:  Normale

Te tjera: Materiali  eshte I plote

Ngjyra e produktit si ne foto 

Madhësia
Ngjyra
Sasia
Artikujt e fundit në gjendje

masa:xxs (pershtatet dhe per masen s)

E08