Organic Oversized Cotton Shirt Dress

Organic Oversized Cotton Shirt Dress

2 300 Lekë
me TVSH

Firma : Nakd

Produkti: Fustan (vishet dhe si kemishe)

Materiali : 100% Organic cotton.

Gjatesia e modeles: 170 cm

Etikete: Produkti  eshte I ri, me etikete.

Prerja: Oversized

Te tjera:  Materiali  eshte I plote

Produkti nuk ka asnje defekt.

 

Ngjyra
Numra
Sasia
Artikujt e fundit në gjendje

Masa:eu34

B06/K36(eu36)