Batwing Glitter Mini Dress

Batwing Glitter Mini Dress

2 300 Lekë
me TVSH

Firma :Nakd

Produkti: Fustan

Materiali : 75% Polyamide, 25% Elastane.

Gjatesia e modeles: 170 cm

Etikete: Produkti  eshte I ri, me etikete.

Prerja: Pak e lirshme i ben dhe mases S

Te tjera: Materiali  eshte I plote

Produkti nuk ka asnje defekt.

Madhësia
Ngjyra
Sasia
Artikujt e fundit në gjendje

Masa:XS

B06