ASOS DESIGN Marshall leather lace up flat shoes in beige

ASOS DESIGN Marshall leather lace up flat shoes in beige

3 500 Lekë
me TVSH

 

Firma:Asos Design 

Produkti:Kepuce 

Materiali:Lekure vetem pjesa lart dhe brenda kepucesh ,pjesa posht jo.

Etikete: Produkti  eshte I ri por vjen pa kuti

Prerja:Normale 

Produkti nuk ka asnje defekt

Ngjyra
Numra
Sasia
Artikujt e fundit në gjendje

Masa uk5 (eu 38)

A1/133